Barcelona-s i duhen përforcime, objektiv i dyfishtë për merkaton e janarit

9 Tetor 2021
20:23
Denis Hakanaj

Barcelona duhet të përforcojë skuadrën.

Klubi katalanas është në kërkim të elementeve për të forcuar skuadrën, për të rikuperuiar pozicionet në kampionat dhe Champions.

Sipas Sport, bluagranat kanë një objektiv të dyfishtë për merkaton e janarit.

Bëhet fjalë për mesfushorin e United, Donny Van de Beek, dhe atë të Tottenham, Tangui Ndombele.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit