Barcelona, ​​Xavi njofton dy rinovime të arta: “Negociatat po shkojnë mirë”

18 Shtator 2023
19:33
Telesport
back button

Barcelona mund të shijojë, siç bëjnë shpesh, lojtarët e saj të rinj. Pedri, Gavi dhe te tjeret i janë bashkuar këtë vit dhe tashmë po shkëlqejnë nga Lamine Yamal dhe Alejandro Balde, aktualisht përkatësisht 16 dhe 19 vjeç.

Të dy përfaqësonin të ardhmen e Barçës.

Për këtë ka folur sot në konferencën për shtyp Xavi Hernandez, trajneri i Blaugranas, i cili ka shpjeguar se si për njërin ashtu edhe për tjetrin po ecën mirë puna për rinovimin.

Trajneri shtoi se “së shpejti do të ketë lajme, negociatat po shkojnë mirë”.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit