Barcelona zbavitet në miqësore. Depay realizon në debutim, shkëlqen dhe Manaj

24 Korrik 2021
22:03
Telesport

Fitorja e dytë për Barcelonën e Ronald Koeman, ndeshja miqësore kundër Girona 3-1.

 

Shumë informacione interesante për trajnerin e azulgrana, me Depay që shënoi në debutimin e tij. Piqué gjithashtu shënoi në pjesën e parë në një goditje dënimi dhe sigurisht shqiptari Manaj.

 

 

Në pjesën e dytë gjithashtu luajtën Pjanic dhe Griezmann, të dy luajtën për 30 ‘. Të shtunën tjetër Katalanasit do të përballen me Stuttgart.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit