BAYERN, A NUK TË VJEN TURP! Gladbah shënon pesë gola (VIDEO)

27 Tetor 2021
22:14
Telesport

Besojeni ose jo, Bayern Munich ka pësuar pesë gola nga Borussia Monchengladbah. Pritej reagim pas pjesës së parë të mbyllur 3-0 për vendasit (ndeshje e vlefshme për Kupën e Gjermanisë dhe me eliminim direkt) por duket se “stuhia” e bardhejeshilëve nuk ka ndaluar.

Asnjë reagim nga skuadra kampione dhe yjet e saj, që kanë thelluar turpin e sotëm edhe me dy gola të tjerë të Embolo…

Lajme të tjera

Lajmet e fundit