Bayern-PSG 2-2: Muller barazon, francezët protestojnë (Video)

7 Prill 2021
22:25
Denis Hakanaj

Bayern ka barazuar kundër PSG-së.

Thomas Muller ka kapur në befasi mbrojtjen e francezëve dhe ka mposhtur Navas me një goditje të saktë me kokë.

Lojtarët e PSG-së kanë protestuar për një pozicion jashtë loje, por goli ka qenë i nrregullt.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit