BAYERN SI “MAKINË”: nuk ndalet dhe trefishon ndaj Lazios me Sane (VIDEO)

23 Shkurt 2021
21:46
Telesport

Bayern i pamëshirshëm! Skuadra e Hansi Flick duket se ka ndër mend ta mbyllë diskutimin kualifikim ndaj Lazios që në ndeshjen e parë, në Romë.

Skuadra gjermane ka shënuar edhe golin e tretë ndaj bardhebluve që tentuan të rihapnin ndeshjen me Immobile.

Goli i tretë erdhi nga Sane, që ka gjunjëzuar kështu totalisht bardheblutë, duke iu shtuar golave të Leëandoëski dhe Musiala.

 

Lajme të tjera

Lajmet e fundit