Beckam “detyron” djemtë të veshin fanellën e United, njëri e tradhton për Arsenalin

18 Maj 2019
11:21

David Beckham u rikthye të luajë një ndeshje futbolli në fushën e blertë. Këtë herë zgjodhi që përkrah në fushë të kishte dhe tre djemtë e tij.

Të gjithë u panë të veshur me fanellën e sezonit të ardhshëm të Manchester United. Brooklyn, Romero dhe Cruz luajtën një ndeshje me babanë e tyre me fanellën e famshme të frymëzuar nga Manchester United i tripletës së vitit 1999.

Gjithsesi, djali i dytë, Romero nuk e fsheh lidhjen dhe dashurinë që ka për Arsenalin. Kjo u pa edhe në të shkurtat që ai kishte veshur për atë ndeshje. Edhe më parë 16-vjeçari e ka treguar se është tifoz i "Gunners", madje ka pozuar edhe me Ozil e Kolasinac.

Asnjë nga djemtë e Beckham nuk ka ndjekur hapat e babait drejt futbollit profesionit, ndërsa Romero po korr sukses në tenis, ku po ndjek hapat e duhur drejt këtij sporti.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit