Befason e fejuara e De Ligt me veshjen e saj provokuese. Mbrojtësi i hedh sytë (VIDEO)

2 Dhjetor 2019
20:04

Lojtari i Juventusit dhe Holandës, De Ligt u nis sot në mesditë nga aeroporti i Torinos me destinacion Parisin për mbrëmjen gala të ndarjes së çmimit “Topi i Artë 2019”, teksa ka qenë i shoqëruar nga e fejuara e tij modele, AnneKee Molenaar.

Pikërisht modelja holandeze është prezantuar me një veshke provokuese, me një fustan të gjatë por pa veshur recipeta.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit