Befason ylli i Serisë A: Dua të luaj te një skuadër më e madhe

17 Nëntor 2021
14:50
Denis Hakanaj

Pak ditë para sfidës në kampionat kundër Inter-it, deklaratat e sulmuesit të Napoli-t, Hirving Lozano, ka shkaktuar shumë debate.

“Besoj se jam pjesë e një klubi konkurrues me shokë skuadre shumë të fortë. Megjithatë, e vërteta është se do të më pëlqente të luaja te një klub më i madh”, ka thënë Lozano për tv meksikane Azteca Deportes.

“Megjithatë, duhet t’i marrim gjërat me radhë, tani duhet të përmirësohem sa më shumë në nivel personal dhe si futbollist dhe shpresoj që të ndodhë shpejt”.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit