Bennacer s’heq dorë nga ëndrra, zbulon edhe sekretin e Ibrahimovic

14 Shkurt 2020
21:26
Denis Hakanaj

Mesfushori i Milan-it, Ismael Bennacer, ka folur për Sky Sport në lidhje me Zlatan Ibrahimovic dhe objektivin e skuadrës për t’u kthyer në Champions League.

“Ibrahimovic është një kampion, një shembull për mua. Më thotë gjithmonë se çfarë bëj mirë dhe çfarë bëj keq, bën kështu me të gjithë skuadrën dhe kjo na ndihmon shumë”, ka thënë Bennacer.

“Renditja? Duam të arrijmë sa më lart të jetë e mundur në klasifikim, do të bëjmë gjithçka për të shkuar në Champions”.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit