Bernardeschi tregon vuajtjet në stol; raportet me Sarrin, kombëtarja dhe Champions-i

Juventus

Bernardeschi tregon vuajtjet në stol; raportet me Sarrin, kombëtarja dhe Champions-i

07 Shtator 2019
15:43
Alfred Lleshi
07 Shtator 2019
15:43
Alfred Lleshi

Lajme të tjera

Nuk ka postime të tjera

Lajmet e fundit

Nuk ka postime të tjera