Calhanoglu gëzon Milanin, tenton rikuperimin e rrufeshëm ndaj Romës!

23 Tetor 2020
18:32
Telesport

Sipas asaj që është mësuar nga Calciomercato.com, kyçi i këmbës së majtë të dëmtuar të Hakan Calhanoglu po përmirësohet dita ditës.

Numri 10 kuqezi po ndjek një program rehabilitimi të personalizuar dhe do të donte të shtrëngonte dhëmbët për të ndihmuar ekipin në një javë shumë të rëndësishme midis Serie A dhe Europa League.

Sky theksn se nesër turku do të zhvillojë një provë për të parë nëse ai mund të jetë në dispozicion të Pioli për ndeshjen e së hënës mbrëma kundër Romës.

Asnjë qëllim nga ana e klubit për të detyruar rikuperimin në funksion të shumë ndeshjeve të ngushta. Rezervat e fundit do të shpërbëhen nesër.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit