Cassano dhe Inter: “Conte fiton me Eriksen dhe Perisic. Marotta tha çmenduri për danezin”

22 Shkurt 2021
23:06
Telesport

I ftuar, si zakonisht në BoboTv në Twitch, Antonio Cassano komentoi për fitoren e Interit në derbin e Milanos:

“Interi luajti një lojë shumë të mirë, e pashë atë pak a shumë të ekuilibruar në pjesën e parë. Handanovic bëri tre mrekulli, te 2-0 përfundoi. Unë isha i pari që shpërbëva Conte, atëherë duhet t’i japim atij meritat që mori Vidal, i cili ka qenë dhe nuk është më një kampion për mua, dhe e nxorri jashtë: tani ai fiton me Eriksen titullar.

Danezi po jep shumë me cilësi, tani ai luan me Perisic. Antonio ka krijuar një makinë perfekte, të gjithë duke vozitur në të njëjtën anë. Marotta tha çmenduri kur tha që Eriksen nuk ishte pjesë e projektit. A e kuptojmë dot?”.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit