Bundesliga

Tre trajnerët e BVB që po sundojnë Europën

Gjeni i Borussia Dortmund po dominon futbollin europian. Në Bundesliga, Dortmund është duke shkatërruar çdo kundërshtar dhe aktualisht ndodhet në vend të parë të renditjes, nëntë...

More Posts

Te fundit