Kampionati Shqiptar

Prenga sfidon këdo: Tirana dhe çdo ekip tjetër s’kanë çfarë kërkojnë në Laç

Besnik Prenga është rikthyer në stolin e Laçit, skuadër të cilën e drejtoi edhe në Kupat e Europës, kësaj vere, duke kaluar një tur, madje. Presidenti...

More Posts

Te fundit