Champions League

Shpërthen ylli i Real Madrid: Çfarë doni, bij k******

Foto e mbrëmjes së djeshme ishte kur Isco hapi duart drejt tifozëve të Santiago Bernabeu-t, duke u kërkuar llogari tifozëve për ofendimet dhe fërshëllimat ndaj tij....

More Posts

Te fundit