NBA

Golden State del nga kriza, fitojnë edhe Clippers e Lakers

Golden State duket se ka kaluar krizën dhe ka korrur sot fitoren e 4-t radhazi në NBA, duke mundur 116-108 Minnesota. Një sukses i merituar i...

More Posts

Te fundit