Basketboll

Eagles dhe Invaders, “krah për krahu” për një vend në Superligë

Tirana Eagles Basket dhe Invaders prej 4 javësh vijojnë sfidën dyshe për kreun e Kategorisë së Parë në basketboll për meshkuj, pozicion që do t’i kualifikonte...

More Posts

Te fundit