Boks

Fury “sms” Joshua për duel, menaxheri: Gjithçka mbyllet në 5 minuta bisedime

Eddie Hearn, menaxheri dhe promotori i boksierit britanik Anthony Joshua, tha se ka marrë një mesazh nga Tyson Fury, që i kërkonte një duel me kampionin...

More Posts

Te fundit