Mix Bota

Shiffrin dhe Hirscher bëjnë ligjin në garat e Kupës së Botës

Skiatorja amerikane Mikaela Shiffrin ka fituar sot garën e super-gjigantit për femra, garë e vlefshme për Kupën e Botës, e zhvilluar në pistën e St.Moritz (Zvicër)....

More Posts

Te fundit