Formula 1

Sebastian Vettel ndryshon pamje për të fituar titullin me Ferrarin

Sebastian Vettel ka vendosur të ndryshojë pamje për sezonin e ri dhe gjatë mbrëmjes “gala” të mbylljes së sezonit 2018 të Formula 1 është paraqitur me...

More Posts

Te fundit