Tenis

“Kam luajtur dhe fituar me Federer, atëherë kur nuk i afrohej njeri”

Tenisti bjellorus Maksim Mirnyi, i tërhequr këtë vit nga sporti në moshën 41-vjeçare, ka rrëfyer në një intervistë disa nga momentet më të bukura të karrierës...

More Posts

Te fundit