Çfarë humb Broja, rast i pabesueshëm i shpërdoruar nga ylli kuqezi (Pamjet)

24 Shtator 2022
21:21
Denis Hakanaj

Shqipëria ka shpërdoruar një rast shumë të mirë në ndeshjen kundër Izraelit, e vlefshme për Grupin 2 të Ligës B të Nations League.

Armando Broja ka bërë gjithçka shumë mirë në minutën e gjashtë duke i vjedhur topin mbrojtësit kundërshtar dhe duke dalë i vetëm përballë portierit.

Megjithatë, sulmuesi i Chelsea-t ka gabuar në momentin e finalizimit, me portierin që ka arritur ta ndalë tentativën e tij me shumë lehtësi.

RASTI I HUMBUR NTGA BROJA – VIDEO

Lajme të tjera

Lajmet e fundit