CHAMPIONS: Inter shpërdoron ndaj Shakhtar, anësori i prish festën Perisic (Video)

24 Nëntor 2021
19:34
Denis Hakanaj

Është mbyllur në barazim 0-0 pjesa e parë Inter-Shakhtar, e vlefshme për Grupin D të Champions League.

Zikaltrit kanë dominuar 45 minutat e para dhe madje kanë gjetur edhe golin me Perisic në minutën e 25-të.

Ka qenë anësori që e ka anuluar për një pozicion jashtë loje milimetrik të Darmian.

 

Lajme të tjera

Lajmet e fundit