This website requires JavaScript.

CHAMPIONS: Ish-trajneri i Dortmund debuton me mrekulli dhe "fshin" Tramezzanin (VIDEO)!

Champions League

CHAMPIONS: Ish-trajneri i Dortmund debuton me mrekulli dhe "fshin" Tramezzanin (VIDEO)!

13 Gusht 2019
20:22
Telesport
13 Gusht 2019
20:22
Telesport

Lajme të tjera

Nuk ka postime të tjera

Lajmet e fundit

Nuk ka postime të tjera