CHAMPIONS: Mbrojtja e Dortmund dhuron top, Këpuca e Artë Immobile nuk fal! (VIDEO)

20 Tetor 2020
21:12
Telesport

Ndizet supersfida në Romë! Pas gjashtë minutash Lazio është në avantazh në Olimpico.

Skuadra e Inzaghi bëri mirë dhe rikuperon topin afër zonës së kundërshtarit: presing nga Lucas Leiva, asist nga Correa dhe goli nga Immobile: Borussia Dortmund e pëson 1-0.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit