CHAMPIONS: Rezultatet e të martës dhe surpriza e madhe "Ferencvaros". Nuk mjafton perla e talentit spanjoll Olmo (VIDEO)

Champions League

CHAMPIONS: Rezultatet e të martës dhe surpriza e madhe "Ferencvaros". Nuk mjafton perla e talentit spanjoll Olmo (VIDEO)

07 Gusht 2019
10:30
Telesport
07 Gusht 2019
10:30
Telesport

Lajme të tjera

Nuk ka postime të tjera

Lajmet e fundit

Nuk ka postime të tjera