CHAMPIONS | Stambolli e pret Man United me fjalën “Ferr” por “Djajtë” e heshtin pas 11′ me talentin Garnacho (VIDEO)

29 Nëntor 2023
19:01
Telesport
back button

Koreografia e Galatasaray-t ne Champions, perpara nisjes se ndeshjes vendimtare ndaj Manchester United, shkruante “mire se vini ne Ferr”, me nje stadium, ai i Stambollit, i mbushur plot dhe me plastika verdhekuqe por edhe me shume zhurme…

KOREOGRAFIA E GALATASARAY – VIDEO

E megjithate, skuadra e Ten Hag, jo vetem qe nuk eshte frikesuar por i jane dashur vetem 11 minuta qe t’i heshte duke shenuar me talentin Garnacho, qe pas eurogolit me roveshate ne kampionat ndaj Everton ne fitoren e madhe 0-3 jashte fushe, eshte perseritur edhe sonte.

Nje aksion i bukur i nisur nga e djathta me shume pasime mes Antoni, Bruno Fernandes, Hojlund, Fernandes serish dhe me pa asisti per Garnacho qe nuk ka falur me te majten e tij…

GOLI I GARNACHOS – VIDEO

Lajme të tjera

Lajmet e fundit