This website requires JavaScript.

CHAMPIONS: Tre penallti dhe... kapiteni Tadic, Ajaxi eliminon PAOK mes vuajtjeve (VIDEO)

Champions League

CHAMPIONS: Tre penallti dhe... kapiteni Tadic, Ajaxi eliminon PAOK mes vuajtjeve (VIDEO)

13 Gusht 2019
22:30
Telesport
13 Gusht 2019
22:30
Telesport

Lajme të tjera

Nuk ka postime të tjera

Lajmet e fundit

Nuk ka postime të tjera