Champions, zbulohet topi i sezonit 2019/2020

14 Maj 2019
20:44
Denis Hakanaj

Faqja "Footy Headlines" ka zbuluar imazhet e atij që duhet të jetë topi që do të përdoret në sezonin e ardhshëm të Champions League. 

Topi, që ka disa panele në formë yjesh dhe disa të tjerë të ngjyrosur, mban përsëri firmën e Adidas-it dhe do të zyrtarizohet në gushtin e 2019-ës. 

Në krahasim me të kaluarën, yjet e Champions League nuk do të jenë më të bashkuar mes tyre nga majat, të cilat janë pozicionuar anash njëra-tjetrës në versionin e ri. 

Lajme të tjera

Lajmet e fundit