Chelsea humb lojtarin, 3 klubet e Seria A në garë për ta rrëmbyer

3 Prill 2020
22:50
Eraldo Harlicaj

Trajneri i Chelseas, Frank Lampard, mund të humbasë mbrojtësin e krahut të majtë, Emerson. Numri një i stolit të londinezëve mund të humbasë lojtarin, pasi ka disa skuadra që janë pas tij. 

Juventusi, Interi dhe Napoli po monitorojnë me kujdes situatën e lojtarit. Ky i fundit kërkon që të qëndrojë sa më gjatë në ekipin londinez, por gjasat janë që diçka e tillë të mos ndodhë. 

Tre klubet e mëdha të Italisë janë futur në garë për të bindur lojtarin. Juventusi duket ekipi më i avantazhuar në këtë betejë. Ata duan që të rrëmbejnë lojtarin.   

Lajme të tjera

Lajmet e fundit