CIKALLESHIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII!!! Realizon golin e vitit, portierit nuk i besohet (Video)

8 Qershor 2021
21:03
Denis Hakanaj

Është mbyllur na barazim 1-1 pjesa e parë e miqësores mes Çekisë dhe Shqipërisë.

Ka qenë Cikalleshi që ka barazuar për kuqezinjtë në minutën e 42-të me një eurogol.

Shtatlarti kuqezi ka dërguar topin në trekëndësh me një goditje të frikshme nga distanca, duke shtangur portierin e vendasve.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit