City dhe Foden nuk përmbahen, 3 gola kundër Brighton në pjesën e parë (Video)

23 Tetor 2021
19:21
Denis Hakanaj

Manchester City duket se i ka siguruar tri pikët kundër Brighton që në 45 minutat e para.

Protagonisti i sfidës së vlefshme për janë e 9-të të Premier League ka qenë Foden, autor i dy golave.

Goli i tjetër i qytetarëve është shënuar nga Gundogan.

 

 

 

 

Lajme të tjera

Lajmet e fundit