City heq dorë nga Kane, Pep nis kontaktet me yllin e Real Madrid

27 Nëntor 2021
16:00
Denis Hakanaj

Manchester City është në kërkim të një sulmuesi, pasi në verë nuk ka arritur të marrë Harry Kane.

Sipas El Nacional, Qytetarët janë të bindur se Mbappe do të shkojë te Real Madrid dhe duket se kanë vënë në shënjestër Benzema.

Pep Guardiola mësohet të ketë nisur kontaktet që tani me menaxherët e francezit.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit