City me “5 yje” ndaj Brighton, Sterling shkëlqen me 3 gola

11 Korrik 2020
23:03
Denis Hakanaj

Manchester City ka mposhtur 5-0 Brighton në javën e 35-të të Premier League.

Siç e tregon edhe rezultatit, Qytetarët nuk e kanë pasur të vështirë të sigruojnë tri pikët në transfertë.

Heroi i sfidës ka qenë Sterling, autor i tre golave. Dy të tjerët janë realizuar nga Jesus dhe Silva.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit