“Çmendet” Interi; jep 45 milionë dhe dy lojtarë për "fiksimin" e Juves

Inter

“Çmendet” Interi; jep 45 milionë dhe dy lojtarë për "fiksimin" e Juves

15 Maj 2019
12:50
Alfred Lleshi
15 Maj 2019
12:50
Alfred Lleshi

Lajme të tjera

Nuk ka postime të tjera

Lajmet e fundit

Nuk ka postime të tjera