ÇMENDET SUSOOOOOOOOOOOOOO!!! Eurogol me Sevilla (VIDEO)

19 Janar 2021
22:28
Telesport

Me të majtën, ashtu si mësoi edhe tifozët e Milanit, por këtë herë një gol vërtet të çmendur. Suso ka dhuruar një perlë sonte në La Liga.

Futbollisti spanjoll, që është në sezonin e dytë te Sevilla, ka goditur rreth 30 metra dhe e ka dërguar topin aty ku portieri i Deportivo Alaves nuk ka arritur dot.

Për ish-numrin 8 të Milanit (që u shit rreth 20 mln euro te Sevilla) ky ishte goli i tretë këtë sezon në La Liga.

 

Lajme të tjera

Lajmet e fundit