ÇMENDURI! Gladbah shkatërron Bayern e yjeve në 21 minuta. Tronditen Lewandowski & Co (VIDEO)

27 Tetor 2021
21:38
Telesport

Mesjava e Kupës së Gjermanisë deri tani po tregon një rezultat të pabesueshëm dhe që kishim vite pa e parë te Bayern Munich…

Borussia Monchengladbah është duke shkatërruar kampionët e Gjermanisë dhe ekipin perfekt të Nagelsmann (ende jo i kthyer ne stol nga Covid-19) me rezultatin 3-0 në pjesën e parë…

Një ndeshje e vetme, pra pa vajtje dhe kthim, por që sheh të gjithë titullarët në fushë për ekipin nga Bavaria.

Mjaftuan 21 minuta që vendasit të shënonin tre gola…

Kone shënoi që në minutën e dytë dhe më pas dy herë Bensebaini.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit