ÇMENDURI: Monchengladbach shënon sërish, Dortmund pa busull

22 Janar 2021
21:48
Eraldo Harlicaj

Monchengladbach ka gjetur sërish golin e avantazhit për 3-2 ndaj Dortmundit. Ekipi vendas kaloi në epërsi në minutën e 49′ me anë të Bensebaini. Ky i fundit shfrytëzoi si duhet një kundërsulm dhe nuk gaboi duke dërguar topin në rrjetë për 3-2. Mbrojtja e verdhezinjëve mbetet sërish e pafuqishme për të reaguar.

 

Lajme të tjera

Lajmet e fundit