Çmenduri! PSG sakrifikon Neymar dhe Cavani për dy yjet e Premier League

Paris SG

Çmenduri! PSG sakrifikon Neymar dhe Cavani për dy yjet e Premier League

16 Maj 2019
11:09
Eraldo Harlicaj
16 Maj 2019
11:09
Eraldo Harlicaj

Lajme të tjera

Nuk ka postime të tjera

Lajmet e fundit

Nuk ka postime të tjera