Conte dhe shkarkimi i mundshëm: Nëse do të ndodhë, do të thotë se…

26 Nëntor 2020
19:16
Denis Hakanaj

“Tappiro d’Oro” për Antonio Conte-n.

Trajneri i Inter-it ka marrë çmimin satirik që jepet nga emisioni italian “Striscia la Notizia” dhe i është përgjigjur disa pyetjeve në lidhje me skuadrën dhe të ardhmen e tij.

“Ka shumë punë për të bërë, por nëse do të shkarkohem, atëherë do të thotë se e kam merituar”, ka thënë trajneri i zikaltërve.

I pyetur nëse skuadra është kundër tij, Conte ka thënë: “Kjo është një pyetje idiote”.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit