Conte do yllin e Manchester United, por vetëm me një kusht

20 Nëntor 2021
14:35
Denis Hakanaj

Edhe Tottenham është vënë në gjurmët e Jesse Lingard.

Sipas shtypit anglez, Antonio Conte duket se është i interesuar për anglezin e Manchester United, por do të kërkojë ta marrë vetëm në verë, kur kontrata e tij me Djajtë e Kuq do të ketë skaduar.

8 ndeshje, 2 gola dhe 1 asist për 28-vjeçarin në këtë sezon.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit