Courtois, e dashura e re është një… tunduese (FOTO)

3 Janar 2021
13:41
Denis Hakanaj

Në Spanjë janë të sigurt, e dashura e re e Thibaut Courtois është Mayka Rivera, e famshme për pjesëmarrjen në programin televiziv “La isla de las tentaciones” (Ishulli i tundimeve).

Sipas shtypi spanjoll, portieri i Real Madrid ka nisur të takohet me Mayka-n.

Të dy duket se kanë dalë bashkë dhe po njihen, por vajza ka përgënjeshtruar gjithçka:

“Të gjithë zërat mbi lidhjen e mundshme me Courtois janë fals”, ka shkruar ajo në rrjetet sociale.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by M A Y 🖤 (@maii_rg)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by M A Y 🖤 (@maii_rg)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by M A Y 🖤 (@maii_rg)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by M A Y 🖤 (@maii_rg)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by M A Y 🖤 (@maii_rg)

Lajme të tjera

Lajmet e fundit