Courtois i bën komplimente Inter dhe zbulon: Ja çfarë pret Real nga unë

16 Shtator 2021
18:47
Denis Hakanaj

Real Madrid e ka nisur aventurën në Champions League me një fitore në San Siro kundër Inter.

Suksesi i skuadrës së Carlo Ancelotti-t ka ardhur falë një goli të Rodrygo në fundin e ndeshjes, por edhe nga pritjet shpëtimtare të Thibaut Courtois.

“Kemi marrë tri pikë me peshë kundër një kundërshtari të fortë. Pritjet e mia kanë qenë vendimtare, por është ajo që Real Madrid pret nga unë”, ka thënë portieri i madrilenëve.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit