Argetim

Coutinho dhe gruaja pikturohen si klounë në pritje të bebushes

Çifti Coutinho kanë organizuar një festë për të pritur ardhjen në jetë të vajzës së tyre të dytë Esmeralda. Ylli brazilian, Philippe Coutinho dhe bashkëshortja e tij kanë vendosur që në këtë ditë, të bëhen pak fëmijë, duke u pikturuar në fytyrë me ngjyra si kllouna.

Në festë nuk kanë munguar as Luis Suarez dhe gruaja e tij, Sofia Balbi që i janë bashkuar gëzimit të miqve të tyre.

View this post on Instagram

❤️FORÇA BARÇA 🔵🔴🙏🏽

A post shared by Philippe Coutinho (@phil.coutinho) on

View this post on Instagram

Somos 4 ❤️🙏🏽🎀

A post shared by Philippe Coutinho (@phil.coutinho) on

Telesport është krenar që bashkëpunon me Krowd9, një aplikacion fantastik i futbollit për shqiptarët! Shkarkojeni > bit.ly/krowd9 për video me përmbledhje ndeshjesh, njoftime të menjëhershme për golat dhe të gjitha lajmet e Telesport! Krowd9 është i përdorshëm në shqip, italisht dhe anglisht.

 

Më shumë nga Argetim