Dalin regjistrimet, Roma u soll turpshëm me kapitenin De Rossi (AUDIO)

17 Maj 2019
11:13
Anton Cicani

Daniele de Rossi ka vendosur të braktisë klubin e tij, Roma, për shkak se është ndjerë praktikisht i tradhëtuar dhe i fyer nga sjellja e drejtuesve verdhekuq. Në një audio ku mesfushori komunikon me një mikun e tij të ngushtë, dëgjohet biseda teksa i tregon se faji nuk është i zyrtarëve të tjerë të klubit, por i një personi të vetëm: presidentit… 

Veç kësaj, ai zbulon edhe propozimin e famshëm që pranonte edhe 100 mijë euro për ndeshje vetëm që të vazhdonte, por Roma pranoi këtë vetëm pasi De Rossi ia tha drejtuesit që kërkoi pak kohë dhe i telefonoi Pallottas, që më pas dha "ok".

Lajme të tjera

Lajmet e fundit