Dalja e çmendur e Neuer? Shikoni ç’bën portieri i Liverpool (VIDEO)

6 Gusht 2019
11:58

Mauel Neuer njihet për daljet e tij të çmendura dhe në finalen ndaj Dortmund deshe e pësoi nga një dalje e pa llogaritur mirë.

E njëjta gjë ndodhi edhe në ndeshjen Huddersfield 1-2 Derby Country, teksa portieri Grabara bëri një dalje të pastudiuar mirë, duke e larguar topin me kokë shumë pranë portës dhe sulmues i Lawrence i Derby e ndëshkoi me një gol të bukur, edhe pse portieri u mundua ta ndalë jashtë zone.

‘ data-card-branding=’0′ class=’embedly-card’ data-card-key=’b79a97582ea04753acdd8aafeeeb43e5′>”>

Grabara është 20 vjeç dhe kartonin e tij e ka në pronësi Liverpool, që e ka lënë në huazim tek skuadra nga Championship.

Ndërkohë që menjëherë kanë reaguar tifozët për portierin e tyre të ri, që realisht zhvilloi një ndeshje shumë të mirë, me disa pritje spektakolare, por e katranosi me atë dalje, që pjesa më e madhe e kanë quajtur një Karius të ri.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit