DALOOOOOOOOOOOOOOT!!! Milani dyfishon ndaj Verona, aksion i bukur i kuqezinjve (VIDEO)

7 Mars 2021
16:14
Telesport

Milani ka dyfishuar rezultatin ndaj Verona me golin e Diogo Dalot. Portugezi ka përfituar nga një pasim i bukur nga krahu i majtë dhe i qendërzuar ka mposhtur Silvestri pasi Meite bëri një “finte trupi” duke i liruar rrugën.

Pas golit të Krunic, tani kuqezinjtë gjejnë edhe golin tjetër me Dalot.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit