DAMBROSIOOOOOOOOOO!!! Interi gjen golin me super asist nga Sanchez (VIDEO)

27 Tetor 2021
21:29
Telesport

Ndryshon rezultati në Empoli-Inter, që po zhvillohet në stadiumin “Castellani”. Skuadra zikaltër ka kaluar në avantazh me golin e Danilo D’Ambrosio, pasi Sanchez ka hedhur një superkrosim të lehtë brenda zone.

Mbrojtësi ka devijuar me kokë dhe topi ka përfunduar në rrjetë. Vendasit protestuan për penallti pak minuta më parë, por VAR i dha të drejtë arbitrit.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit