“Dani Alves lë futbollin për t’u bërë stilist i Leo Messit”

3 Prill 2021
13:48
Alfred Lleshi

Marrëdhënia e mirë midis Lionel Messit dhe Dani Alves vazhdon të jetë e dukshme. Këtë fundjavë, ish-lojtari i Barcelonës ndau një fotografi me argjentinasin në rrjetet e tij sociale, e cila ka tërhequr shumë vëmendje. Braziliani shfaqet duke mbërthyer kopsën e qafës në këmishën e yllit nga Rosario. Një imazh paksa i njohur, jo me kostumet sportive që të dy veshin zakonisht në përditshmëri.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Dani Alves (@danialves)

Më kuriozuesi nga të gjithë është komenti që shoqëron imazhin. “Dani Alves largohet nga futbolli për t’u bërë një stilist për Leo Messi. Gjithmonë duke u kujdesur për të korigjuar të metat”, – shkroi Alves në llogarinë e tij në Instagram.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit